حمله به گوهر عشقی و فریبکاری‌های رژیم!

هفت روز پس از حمله برنامه ریزی شده سربازان گمنام امام زمان به گوهر عشقی، مادر ستار بهشتی (کارگر آگاه و مبارزی که در سال ۹۱ در زیر شکنجه‌های مزدوران رژیم جان باخت) امروز صدا و سیمای جیره‌خوار حکومت، با تهیه و پخش فیلمی کوشیده تا دستان خونین سران رژیم در این جنایت کثیف را استتار کند. 

هفته گذشته مزدوران گمنام امام زمان وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی با هدف صدمه زدن و کشتن مادرداغدیده، گوهر عشقی به طور وحشیانه و ناجوانمردانه به او حمله کردند؛ امری که رسوایی وسیعی در افکار عمومی برای سران رژیم جمهوری اسلامی به بار آورد و تنفر از این رژیم تبهکار را افزون ساخت. روز ۱۸ آذر ماه گوهر عشقی، این مادر داغدیده و مبارز در حالی که رهسپار آرامگاه فرزند جانباخته اش ستار بهشتی بود در منطقه رباط کریم مورد حمله دو موتور سوار از نیروهای مزدور حکومت قرار گرفت و یکی از مزدوران با بیرحمی تمام او را از پشت به طرف محل انباشته از میله‌های فلزی هُل داد و به زمین زد. در اثر این حادثه گوهر عشقی مجروح و بیهوش شد و توسط مردم قدرشناس محل به بیمارستان انتقال یافت. مشاهده صدمات و جراحات وارده بر این مادر مبارز و آگاه، دل هر انسان شرافتمندی را به درد می آورد و نفرت بی پایان را نثار سران جمهوری اسلامی و حکومت ضد خلقی آنها می نماید.

درست برای خنثی سازی این رسوایی است که اکنون صدا و سیمای جیره خوار حکومت در یک اقدام نخ نما، فیلمی با محتوای دروغ و کاملا ساختگی را برای فریب افکار عمومی و به اصطلاح شستن دستان کثیف خویش از این اقدام تبهکارانه پخش کرده است. سازندگان جیره خوار این فیلم مدعی شده اند که برخلاف گفته‌های مادر مبارز، گوهر عشقی در روز حادثه نه برای حضور بر سر مزار فرزند دلبندش، ستار، بلکه برای زدن واکسن کرونا از خانه خارج شده بود و خودش زمین خورده و ادعای او مبنی بر حمله پاسداران مزدور نظام به وی در مسیر رفتن به مزار ستار دروغ می باشد.

گرچه هدف مقامات دستور دهنده این حمله برنامه ریزی شده و کثیف، کشتن و یا ترساندن این مادر شجاع و ایجاد هراس در میان مخالفان و در سطح جامعه بود، اما مادر عشقی ساکت نماند و به دنبال نمایش این فیلم او با شجاعت تمام در یک پیام ویدیویی، از حرکت پلید حکومت پرده برداشت. او به اطلاع مردم رساند که محتویات این فیلم، ساختگی و سراسر دروغ بوده و به طور مثال وی واکسن خود را در تابستان گذشته زده است. مقامات حکومت در این فیلم فریبکارانه سفارشی کوشیده اند تا دستان کثیف خود را در حمله به یک مادر داغدیده مسن که تنها جرمش پیگیری شجاعانه پرونده پسرش و دادخواهی برای به مجازات رساندن عوامل این جنایت و همچنین افشاگری‌های دائم علیه بالاترین مقامات این حکومت وابسته، فاسد و سرکوبگر بوده را بپوشانند. اما زهی خیال باطل! جنایات بی حد و مرز این رژیم در کشتار مردم که برخی از نمونه‌های آن نسل کشی زندانیان سیاسی در دهه ۶۰، قتل‌های زنجیره ای سازمان‌یافته از سوی وزارت اطلاعات، ترور سیستماتیک کارگران پیشرو، فعالین سیاسی و جوانان آگاه و مبارز به دستور مستقیم بالاترین مقامات حکومت توسط سربازان گمنام امام زمان و موارد بی‌شمار مشابه دیگر بوده و همچنین دو نمونه قتل‌عامهای انجام شده در قیام‌های توده ای سال‌های ۹۶ و ۹۸ و اخیرا حمله وحشیانه به کشاورزان و مردم مبارز اصفهان و کور کردن آنهاست، کوچکترین روزنه ای برای فریب‌کاری‌های جمهوری اسلامی و باور ادعاهای دروغ سران و کارگردانان فیلم رسوای اخیر علیه خانم گوهر عشقی باقی نگذارده است.

حمله فیزیکی به گوهر عشقی، مادر دادخواه کارگر آگاه و مبارز جانباخته ستار بهشتی و صحنه سازی برای توجیه آن، گرچه در مقایسه با ابعاد توصیف ناپذیر جنایات ۴۳ ساله حکومت سرکوب‌گر و وابسته به امپریالیسم جمهوری اسلامی همچون قطره ای از یک اقیانوس می نماید، اما اوج هراس سردمداران حکومت از توده‌هایی را به نمایش می‌گذارد که با تنی زخمی از سرکوب‌های خونین دشمن، همچنان در حال التیام خود و جوشش و برخاستن به منظور نابودی تمامی دستگاه سرکوب و ظلم سرمایه‌داران حاکم و ولی فقیه‌شان و کلیت رژیم جیره خوار حاکم می‌باشند. بی تردید این جنایت کثیف همچون آواری بر سر سازمان‌دهندگان و فیلم‌سازان توجیه‌گر آن خراب خواهد شد.

دور نیست روزی که با تراکم اجتناب ناپذیر نفرت استثمارشدگان و سرکوب شدگان، آتشی سوزان بر پا گردد و نظام حاکم در آتش قهر اردوی گرسنگان در آتش قهر ارتشی که کارگر مبارز و آگاه، ستار بهشتی، تنها یکی از رزم‌جویان بیشمار آن بود و گوهر عشقی و تمامی مادران داغدار دهه ۶۰ و دی و آبان از سمبل‌های مبارز آن می‌باشند به جایگاه اصلی خود یعنی زباله‌دان تاریخ پرتاب شود.   

چریک‌های فدایی خلق ایران
۱۸ دسامبر ۲۰۲۱

متن کامل با فرمت پی دی اف